Szukaj
Close this search box.

Piece

Piece piekarnicze Mondial Forni - panel

Jeden panel dla wszystkich modeli pieców Mondial Forni!

Wyświetlacz w technologii TFT ułatwia wszystkie operacje związane z zarządzaniem piecem.

Można wprowadzić aż do 80 spersonalizowanych programów. Dla każdego możliwe jest ustawienie do 9 faz pieczenia, aby uzyskać najlepsze właściwości organoleptyczne produktów. Każdy program można powiązać z pictogramami, dzięki czemu korzystanie z ekranu dotykowego jest jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Dowiedz się więcej o showroomie MondialForni.

Piece rurowe

Piece te składają się z nałożonych na siebie komór ogrzewanych rurkami o obiegu zamkniętym, w których krąży para. Jest to tradycyjna metoda pieczenia, która zapewnia doskonałą zdolność utrzymywania ciepła i wydajność termiczną, a także równomierne pieczenie. Idealny wybór dla wypieków średnich i dużych rozmiarów.

Piece elektryczne

Modele w tej kategorii składają się z niezależnych komór do pieczenia, które mogą pomieścić różne rodzaje produktów. Gwarantują także dużą elastyczność dzięki prostocie zarządzania temperaturą. Piece elektryczne idealnie nadają się do produktów o dowolnej wielkości.

Piece elektryczne

Piece elektryczne DOMINO

Domino to modułowy elektryczny piec pokładowy marki Mondial Forni, który oferuje nieograniczone możliwości konfiguracji i dostosowywania w celu stworzenia rozwiązania szytego na miarę.

Dowiedz się więcej »

Piece wózkowe

Są to kompaktowe, wielozadaniowe rozwiązania, wykorzystujące wózki z blachami, na których umieszczany jest produkt. Unikalny system wentylacji i dyfuzji gorącego powietrza zapewnia szybkie i równomierne pieczenie oraz maksymalną efektywność energetyczną. Piece wózkowe idealnie nadają się do produktów o dowolnej wielkości.