Szukaj
Close this search box.
Piece rurowe Mondial Forni

Piece rurowe MONDIAL

Piec ceramiczno rurowy Mondial przeznaczony jest do każdego rodzaju pieczywa, a w szczególności chleba pszenno-żytniego dzięki zastosowaniu w nim rurek i ceramiki. Powierzchnia wypiekowa: od 5,10 do 26,80 m2.

Zalety pieca rurowego MONDIAL

Piece Mondial Forni - rorowe

Rura parowa

Każda rura jest wyposażona w podwójną poprzeczkę dla każdej komory pieczenia, do intensywnego użytkowania piekarnika. Rury, wykonane z materiałów opracowanych przez techników Mondial Forni, są testowane za pomocą automatycznego systemu pod bardzo wysokim ciśnieniem, aby zapewnić ich niezawodność w czasie.

Piece Mondial Forni - niekończąca się para

Niekończąca się para

Parowary znajdują się w dolnej części pieca, powyżej strumienia spalin i są zanurzone w betonie. Ich specjalna konstrukcja pozwala na generowanie nieograniczonej ilości pary, nawet gdy palnik nie pracuje.

Piece Mondial Forni - doskonałe pieczenie

Doskonałe pieczenie

Mondial jest jedynym piecem rurowym, którego kanał spalinowy jest całkowicie murowany, podobnie jak zewnętrzna konstrukcja pieca. Zapewnia to niezrównaną masę termiczną, która delikatnie rozprowadza ciepło po całym pokładzie.

Piece wózkowe SLIM Mondial Forni - Vissail

Interfejs

Odkryj nową koncepcję interfejsu dotykowego
Bogaty w funkcje, intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs. Dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu, jedno dotknięcie i masz dostęp do kompletnego systemu zarządzania piecem, który pomoże Ci obniżyć koszty eksploatacji i usprawnić pracę warsztatu, także ze zdalnej lokalizacji.

ZACIEMNIENIE

Funkcja, która zarządza skokami napięcia i przerwami w dostawie prądu, umożliwiając automatyczne ponowne uruchomienie pieca i kontynuowanie pieczenia.

WIELE SYSTEMÓW ZASILANIA

Mmetan, LPG, olej napędowy, drewno

NIEZAWODNOŚĆ

Bardzo duża stabilność cieplna pieca umożliwia produkcję nawet na 3 zmiany. Wszystkie instalacje dostępne są od przodu pieca. Pomimom zakłóceń w dostawie paliwa możliwy wypiek dzięki paleniskowi na drewno.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Palnik o dużej sprawności z nowoczesnym układem sterującym. Ceramika i rurki akumulując ciepło eliminuja spadki temperatury. Moc zainstalowa w piecu to tylko 1KW!

Specyfikacja techniczna pieca rurowego MONDIAL

Piece rurowe Mondial Forni

Wartości piecy:

Masa termiczna

(zdolność do utrzymywania ciepła)

5/5

Elastyczność

(umiejętność wypieku wielu różnych odmian chleba i innych produktów na zakwasie lub suszu)

3/5

Dynamiczność

(możliwość szybkiej zmiany temperatury)

2/5

Zastosowanie:

Miejsce produkcji

Rodzaje produktów