Szukaj
Close this search box.

Piece elektryczne DOMINO

Domino to modułowy elektryczny piec pokładowy marki Mondial Forni, który oferuje nieograniczone możliwości konfiguracji i dostosowywania w celu stworzenia rozwiązania szytego na miarę. Tę samą wszechstronność można znaleźć w zarządzaniu temperaturą: sąsiednie komory, dzięki optymalnej izolacji termicznej, mogą zarządzać deltą termiczną do 50°C. Wszystko to przy zachowaniu niewielkich gabarytów i ekstremalnej zwartości, również dzięki innowacyjnemu systemowi otwierania drzwi. Absolutna doskonałość: każda półka jest wyposażona w dwie sondy do precyzyjnej regulacji temperatury górnej i dolnej części piekarnika, co zapewnia niezrównaną jakość wypieków. Wysoki stopień izolacji, zarządzanie energią elektryczną oraz zastosowanie szkła odbijającego ciepło zapewniają najniższe zużycie w tej kategorii. Elementy grzewcze podłączone z przodu przyspieszają instalację i konserwację, a minimalistyczny design i doskonałe oświetlenie wnętrza sprawiają, że doskonale przyciąga uwagę klientów. Pojemność wypiekowa w zależności od modelu od 0,5 do 2m2.

Zalety pieca elektrycznego DOMINO

Piece Mondial Forni - Łatwe czyszczenie

ŁATWOŚĆ CZYSZCZENIA

Zaprojektowany i wyprodukowany w celu ułatwienia czynności konserwacyjnych i czyszczenia oraz ułatwienia instalacji zarówno w warsztatach produkcyjnych, jak i sklepach.

Piece Mondial Forni - izolacja między półkami

IZOLACJA MIĘDZY PÓŁKAMI

Pozwala na jednoczesne pieczenie kilku produktów w różnych temperaturach, dzięki unikalnej izolacji termicznej, która radzi sobie z różnicą do 50oC pomiędzy każdą komorą.

Piece Mondial Forni - bezkompromisowa modułowość

BEZKOMPROMISOWA MODUŁOWOŚĆ

Wysokość, głębokość i szerokość każdej półki można skonfigurować, zapewniając utrzymanie tej samej jakości pieczenia.

Piece Mondial Forni - maksymalna kontrola

MAKSYMALNA KONTROLA

Domino do jedyny piec modułowy, który dzięki dwóm sondom na każdą półkę oraz najnowszej generacji elektronice pozwala na absolutną precyzję w regulacji temperatury pieczenia, ułatwiając nawet najtrudniejsze prace wypiekowe.

ZACIEMNIENIE

Funkcja, która zarządza skokami napięcia i przerwami w dostawie prądu, umożliwiając automatyczne ponowne uruchomienie pieca i kontynuowanie pieczenia.

AUTOMATYCZNE URUCHAMIANIE I ZATRZYMYWANIE

Możliwość zaprogramowania pieca tak, aby był gotowy do pieczenia lub wyłączał się, kiedy tylko chcesz.

DYNAMIKA PRODUKCJI

Konstrukcja pieca ze stali nierdzewnej pozwala na szybsze zmiany temperatury na pokładzie w porównaniu z tradycyjnymi piecami murowanymi, zwiększając przy tym elastyczność produkcji.

ZARZĄDZANIE ENERGIĄ

Ta funkcja pozwala zmniejszyć moc pieca nawet o 50%. Wyrafinowane algorytmy oprogramowania gwarantują jakość Twojego wypieku w każdych warunkach.

PAMIĘĆ DO 80 RECEPTUR

Można załadować do 80 dostosowanych przepisów, każdy z maksymalnie 9 fazami gotowania.

Specyfikacja techniczna pieca elektrycznego DOMINO

Wartości piecy:

Masa termiczna

(zdolność do utrzymywania ciepła)

3/5

Elastyczność

(umiejętność wypieku wielu różnych odmian chleba i innych produktów na zakwasie lub suszu)

3/5

Dynamiczność

(możliwość szybkiej zmiany temperatury)

5/5

Zastosowanie:

W sklepie i miejscu produkcji

Rodzaje produktów